پنج مزیت برتر سنجش پیشتاز الکسا

فواید ثبت وبسایت یا وبلاگ در الکسا اینترنت

الکسا، رتبه الکسا، رنکنیگ الکسا؛ چرا باید وبسایت یا وبلاگ خود را در الکسا ثبت کرد؟ فاید ثبت نام و خرید پلن های الکسا چیست؟ رتبه بندی ترافیک وب و انتخاب سرویس دهنده مناسب تحلیل وب می تواند کاری مشکل باشد. شما به تحلیلی نیاز دارید که به آن اعتماد داشته باشید. می خواهید 100% ترافیک سایت ردگیری شود. مهمتر اینکه مایلید به بهترین وجه ممکن داده های تحلیل ترافیک سایت خود را به سرمایه گذاران و آگهی دهندگان ارائه دهید. اندازه های تحلیلی پیشتاز یا ثبت شده الکسا راه حل این نیازها است. در ادامه 5 مزیت کلیدی ثبت سایت در پلن های پولی الکسا ارائه شده است:

1- شمارش صد درصد ترافیک واقعی وبسایت شما

الکسا می تواند از طریق کد ثبت الکسا در سایت مستقیما ترافیک سایت شما را اندازه گیری و گزارش کند. این عمل بینش بی نظیری در مورد عملکرد سایت فراهم می سازد. برعکس سایر ابزارهای تحلیل گر مثل گوگل آنالایتیک (Google Analytics)، الکسا تمامی ترافیک سایت را شمارش می کند. درج کد الکسا در وبسایت مهم است، زیرا فقدان کد به معنی عدم ثبت ترافیک سایت است. در نتیجه اسکن ماهانه وبسایت، شما می توانید با اعتماد بالا به ارزیابی عملکرد خود پرداخته و جنبه های ضعف و قوت سایت خود را بشناسید.

داده ها و اطلاعات ترافیک وبسای

بعلاوه، سنجش پیشتاز الکسا فقط روی شمارش و آمار ترافیک حقیقی انجام می شود. این بدین معنی است که آمار کرالرها و روبوت ها و نویز وب فیلتر می شود. الکسا تنها ترافیک را زمانی ثبت می کند که URL وبسایت شما روی آدرس بار جستجوگر ظاهر شده باشد. بنابراین داده های کاملا دقیق و حقیقی برای تحلیل و رتبه بندی سایت استفاده می شود.

رتبه الکسای صحیح و دقیق

2- رتبه الکسای صحیح تر

اگر سایت ثبت شده و پلن پیشتاز داشته باشد، رتبه سایت براساس داده های حقیقی می باشد نه براساس برآورد و تعدیل آماری. این مسئله موجب تحلیل دقیق و پایاتر رتبه الکسا می شود. زمانی که سایت خود را ثبت و پلن خریداری کنید، 21 روز بعد اولین رتبه بندی براساس ترافیک واقعی ارائه می شود.

3- گزارش تحلیل سایت بهتر

شناخت معنادار تغییرات ترافیک سایت در واسط کاربری سرراست کاربران اشتراکی الکسا امکانپذیر است. این داشبورد اندازه های سنجش عملکرد سایت را به طور دقیق و برای دوره های معین عرضه می کند. در یک نگاه می توان عملکرد سایت را برآورد کرد.

گزارش تحلیلی عملکرد سایت

4- پایش عملکرد سایت

اگر افت ناگهانی ترافیک سایت خود را تجربه کرده اید، می دانید که چقدر تعیین علت ریشه ای این مشکل مهم است. آیا علت این مشکل از داخل سایت است یا از عوامل بیرونی است؟ اشتراک پلن های الکسا امکان ردگیری عملکرد سایت و پیدا کردن به موقع ریشه مشکلات عملکرد سایت را می دهد. مثلا آپتایم سایت در کنار نام سایت نمایش داده می شود که امکان تعیین همبستگی بین روند ترافیک سایت و در دسترس بودن سایت و یا مسائل فنی را می دهد.

فواید ثبت سایت در الکسا

5- انتشار تحلیل سایت برای افزایش درآمد حاصل از آگهی و تبلیغات

نمایش آمارهای ترافیک و سایز واقعی مخاطبان سایت به جذب شرکای تجاری بالقوه، سرمایه گذاران و آگهی دهندگان کمک می کند. بعد از ثبت سایت و اشتراک پلن های پیشرو یا بینش الکسا، می توانید انتشار یا عدم انتشار بازدید کنندگان منحصر و بازدید صفحات را انتخاب کنید.

تقویت درآمد سایت با سئو و الکسا

الکسا گزینه ای برای خصوصی نگهداشتن داده های آمار ترافیک سایت عرضه کرده است که مالک سایت می تواند آن را انتخاب کند. هرچند ارائه اطلاعات به افراد ذینفع و با نفوذ صنعت می تواند برای جذب سرمایه و درآمد سازی مهم باشد.

الکسا اینترنت

قابل توجه وبمسترها

وبمستر گرامی

وبسایت پلکسا به فروش می رسد. لطفا قیمت پیشنهادی و مشخصات تماس خود را از طریق فرم تماس با ما اعلان بفرمایید. در حال حاضر بازدید روزانه سایت حدود 15000 بازدید در روز و رتبه الکسا 2000 است.

سئوالات، نظرات، پیشنهادات و مطالب خود را با ما و کاربران پلکسا در میان بگذارید - انجمن پلکسا