کاربر گرامی

از علاقمندی جنابعالی به نوشتن پست برای این وبلاگ سپاسگزاریم. این وبگاه حضور شما را مغتنم شمرده و از زحمت شما به بهترین وجه استفاده خواهد کرد. لطفا به نکات زیر توجه بفرمایید:

  1. تنها نام و نام خانوادگی یا نام کاربری به انتخاب شما به همراه عنوان و محتوای پست منتشر خواهد شد. سایر اطلاعات درج شده در فرم ارسال پست منتشر نخواهد شد و کاملا محرمانه تلقی خواهد شد.
  2. کلیه پست های ارسالی منتشر خواهند شد. دقت بفرمایید که پست های حاوی مطالب غیرقانونی و خلاف عفت عمومی در صفحه فیس بوک پلکسا به همراه نام و نام خانوادگی نویسنده منتشر خواهد شد. پست های منطبق با شرایط این وبگاه به فاصله نیم ساعت مستقیما در وبگاه منتتشر خواهد شد.
  3. در صورتی که مایل به انتشار عکس خود به همراه نام یا نام کاربری هستید، یک قطعه عکس 3 در 4 با شرایط ذخیره به صورت گاواتار ارسال نمایید. عکس شما ویرایش شده و به صورت پرتره منتشر خواهد شد. اگر می خواهید خودتان عکس را ویرایش کنید، به صورت پرتره (سر و گردن) با ابعاد 150 در 150 پیکسل بدون پس زمینه با فرمت png ذخیره و به همراه سایر مدارک ارسال نمایید.
  4. پست هایی حائز شرایط وبلاگ هستند که از نظر منافی عمومی و درک فردی فاقد هر گونه مطلب غیر مجاز (قانونی، سیاسی، اجتماعی) باشند. کلیه پست ها از کلیه رشته ها و موضوعات و حوزه های بشری پذیرفته می باشند.
  5. شما مختار هستید از قبل پست خود را فرمت کرده و کدنویسی کنید و به صورت فایل آماده برای انتشار ارسال نمایید. در غیر اینصورت وبلاگ پلکسا پست شما را قالب بندی خواهد کرد (هیچ بخشی از مقاله به صورت جزئی یا کلی بدون هماهنگی با نویسنده دستکاری نخواهد شد).
  6. اگر پست خود را کد نویسی و آماده کرده اید، لطفا به صورت فایل php، html یا میکروسافت ورد ذخیره کرده و همراه سایر فایل ها ارسال نمایید.
  7. کلیه مطالب مرتبط با پست شامل متن اصلی پست، تصاویر، نمودار، ویدیو، داسویر و غیره را در یک فایل زیپ (Zip) فشرده کرده و از بخش بارگذاری فایل ارسال نمایید. توجه بفرمایید که اسم هیچکدام از فایل ها به زبان فارسی نباشد.
  8. مختار هستید که لینک وبسایت یا وبلاگ خود را در پست خود به هر تعداد بکار بگیرید. صفحه ای که پست شما در آن منتشر خواهد شد، متعلق به شماست و مدیریت آن با خود شماست. در صورت تصمیم به ارسال پست های متعدد، می توانید برای پست های خود category یا دسته و tag یا برچسب تعریف نمایید.
  9. دقت داشته باشید که وبلاگ پلکسا این حق را برای خود محفوظ می دارد که در صورت نیاز به هر وجهی یا شکایت مخاطبان و کاربران، پست شما را با اطلاع قبلی حذف نماید. سیستم انتشار پست های مهمان خودکار بوده و به صورت اتوماتیک منتشر می شود.
  10. با زدن دکمه ارسال، شما کلیه حقوق مربوط به مطلب و پست خود را به وبلاگ پلکسا واگذار می کنید و وبگاه مجاز است از پست شما برای مصارف قانونی استفاده نماید (از طریق لینک کردن به مطالب دیگر، به اشتراک گذاری و غیره). هر جا و به هر شکلی از مطلب شما استفاده شود، به نام خود شما خواهد بود و در صورت شمول نفع اقتصادی، به نویسنده پست برگردانده می شود.

اگر با شرایط فوق موافق هستید، مشخصات یک پست مهمان مورد قبول پلکسا را می شناسید، لطفا فرم ارسال پست مهمان را تکمیل بفرمایید و کلیه فایل ها و مطلب مربوطه را به صورت یک فایل زیپ بارگذاری نمایید. برای تکمیل فرم پست مهمان، لطفا به صفحه بعد بروید..

قابل توجه وبمسترها

وبمستر گرامی

وبسایت پلکسا به فروش می رسد. لطفا قیمت پیشنهادی و مشخصات تماس خود را از طریق فرم تماس با ما اعلان بفرمایید. در حال حاضر بازدید روزانه سایت حدود 15000 بازدید در روز و رتبه الکسا 2000 است.

سئوالات، نظرات، پیشنهادات و مطالب خود را با ما و کاربران پلکسا در میان بگذارید - انجمن پلکسا