همکار گرامی

از اینکه به پلکسا اعتماد دارید، سپاسگزاریم. لطفا سفارش خود را ثبت بفرمایید. هر گونه توضیح، دستورالعمل و خواست خود را در بخش ملاحظات سفارش وارد نمایید. پلکسا آمادگی دارد وبسایت شما را به کلیه زبان های زنده دنیا از جمله فارسی به انگلیسی، فارسی به آلمانی، فارسی به کره ای، فارسی به چینی و ... ترجمه نماید. خدمات ترجمه وبسایت پلکسا به دو شکل ارائه می گردد: در حالت اول فقط محتوای تحویلی شما به زبان مقصد ترجمه شده و عینا به شما تحویل داده می شود. در حالت دوم، به مدیریت پلکسا دسترسی ادمین داده و محتوای وبسایت بطور هماهنگ با زبان مبدا ترجمه، کدنویسی و پابلیش می گردد و کلیه اقدامات دو زبانه کردن وبسایت و سنکرون و هماهنگ کردن نسخه های دو زبان به عهده مهندسان پلکسا خواهد بود. شما می توانید بعد از تماس اپراتور، کلیه خدمات مورد نیاز خود را بطور شفاف و مشخص اعلان نمایید تا قرارداد همکاری طبق نیاز شما تدوین گردد. امیدواریم رضایت شما را جلب کنیم.

لطفا مشخصات فردی و تماس خود را وارد نمایید. بین 15 دقیقه تا 12 ساعت بعد از  ارسال فرم ثبت سفارش ترجمه وبسایت، اپراتور وبسایت پلکسا با شما تماس خواهد گرفت و جزئیات سفارش را با شما چک کرده و برای شما پیش فاکتور ارسال می کند. لطفا صبور باشید. با استفاده از خدمات کیفی ترجمه وبسایت پلکسا، حاشیه رقابتی خود را حفظ کنید و از شکوفایی کسب خود لذت ببرید. از قیمت ها و کیفیت خدمات پلکسا شگفت زده خواهید شد.

مشخصات فردی
مشخصات سفارش ترجمه وبسایت
ملاحظات

با ما شریک شوید

با ما باشید

قابل توجه وبمسترها

وبمستر گرامی

در صورتی که به دنبال جذب بازدید کننده یا ارتقای رنکینگ سایت خود هستید، پیشنهاد می کنیم پلکسا را یک پست یا مطلب مهمان کنید. همانطور که برای سایت خود مطلب می نویسید، مطلب خود را آماده و کد نویسی کرده و در پلکسا منتشر کنید. پلکسا هیچگونه دخل یا تصرفی در پست شما نخواهد داشت.