همکار گرامی

از اینکه به پلکسا اعتماد دارید، سپاسگزاریم. لطفا سفارش خود را ثبت بفرمایید. هر گونه توضیح، دستورالعمل و خواست خود را در بخش ملاحظات سفارش وارد نمایید. پلکسا آمادگی دارد وبسایت شما را به کلیه زبان های زنده دنیا از جمله فارسی به انگلیسی، فارسی به آلمانی، فارسی به کره ای، فارسی به چینی و ... ترجمه نماید. خدمات ترجمه وبسایت پلکسا به دو شکل ارائه می گردد: در حالت اول فقط محتوای تحویلی شما به زبان مقصد ترجمه شده و عینا به شما تحویل داده می شود. در حالت دوم، به مدیریت پلکسا دسترسی ادمین داده و محتوای وبسایت بطور هماهنگ با زبان مبدا ترجمه، کدنویسی و پابلیش می گردد و کلیه اقدامات دو زبانه کردن وبسایت و سنکرون و هماهنگ کردن نسخه های دو زبان به عهده مهندسان پلکسا خواهد بود. شما می توانید بعد از تماس اپراتور، کلیه خدمات مورد نیاز خود را بطور شفاف و مشخص اعلان نمایید تا قرارداد همکاری طبق نیاز شما تدوین گردد. امیدواریم رضایت شما را جلب کنیم.

لطفا مشخصات فردی و تماس خود را وارد نمایید. بین 15 دقیقه تا 12 ساعت بعد از  ارسال فرم ثبت سفارش ترجمه وبسایت، اپراتور وبسایت پلکسا با شما تماس خواهد گرفت و جزئیات سفارش را با شما چک کرده و برای شما پیش فاکتور ارسال می کند. لطفا صبور باشید. با استفاده از خدمات کیفی ترجمه وبسایت پلکسا، حاشیه رقابتی خود را حفظ کنید و از شکوفایی کسب خود لذت ببرید. از قیمت ها و کیفیت خدمات پلکسا شگفت زده خواهید شد.

مشخصات فردی
مشخصات سفارش ترجمه وبسایت
ملاحظات

قابل توجه وبمسترها

وبمستر گرامی

وبسایت پلکسا به فروش می رسد. لطفا قیمت پیشنهادی و مشخصات تماس خود را از طریق فرم تماس با ما اعلان بفرمایید. در حال حاضر بازدید روزانه سایت حدود 15000 بازدید در روز و رتبه الکسا 2000 است.