اشکال زدایی کامپیوتر

رفع خطای 503 – سرویس در دسترس نیست

خطای 503 – سرویس در دسترس نیست

خطای 503 Service Unavailable error یکی از کدهای وضعیت HTTP (HTTP status code) است و بدین معنی است که در حال حاضر سرور وب سایت مورد نظر در دسترس نیست. بیشتر مواقع علت وقوع خطای 503 Service Unavailable مشغول بودن سرور است یا سرور در حال اقدامات تعمیر و نگهداری مثل به روزرسانی است. روش رفع خطای 503 Service Unavailable error وب سایت خود. خطای 503 سفارشی - خطای 503 Service Unavailable error ممکن است به شیوه های مختلفی بر روی صفحه مرورگر شما ظاهر شود. اشکال گزارش خطای 503 سرویس در دسترس نیست

چگونه خطای 503 Service Unavailable error را رفع کنیم؟

خطای 503 Service Unavailable error یکی از کدهای وضعیت HTTP (HTTP status code) است و بدین معنی است که در حال حاضر سرور وب سایت مورد نظر در دسترس نیست.

ادامه مطلب: رفع خطای 503 – سرویس در دسترس نیست

خطوط وضعیت HTTP

خطوط وضعیت HTTP

خطوط وضعیت HTTP کدامند؟

لیست کامل خطوط وضعیت HTTP

خط وضعیت HTTP اصطلاحی است که به کد وضعیت HTTP (عدد واقعی کد) داده می شود، زمانی که با عبارت دلیل HTTP (شرح کوتاهی از کد) همراه می شود.

می توانید در این رابطه در مقاله کد وضعیت HTTP چیست؟ بیشتر بخوانید. همچنین می توانید به لیست خطاهای کد وضعیت HTTP نگاهی بیاندازید که نکاتی برای رفع آنها نیز بیان شده است.

ادامه مطلب: خطوط وضعیت HTTP

کدهای وضعیت HTTP

کدهای وضعیت HTTP

کدهای وضعیت HTTP

کدهای وضعیت HTTP یا (HTTP status codes) کدهای پاسخ استانداردی است که توسط سرور وبسایت بر روی اینترنت صادر می شود. این کدها به شناسایی علت مشکلات کمک می کنند زمانی که وب پیج یا منابع دیگر درست عمل نکنند و مشکلی داشته باشند.

اصطلاح کد وضعیت HTTP در واقع اصطلاح مشترکی است برای خط وضعیت HTTP یا  (HTTP status line) که شامل کد وضعیت HTTP (HTTP status code) و عبارت دلیل HTTP (HTTP reason phrase) است.

ادامه مطلب: کدهای وضعیت HTTP

کدهای وضعیت خطای HTTP

کدهای وضعیت خطای HTTP

شرحی بر کدهای وضعیت خطای HTTP

مقدمه ای بر خطاهای وب پیج

زمانی که از وب سایت های مختلف بازدید می کنیم، مرورگر یا برنامه کلاینت (ما) به وب سرور (محل ذخیره صفحات وب) از طریق پروتکل شبکه که HTTP نامیده می شود، وصل می شود. این اتصالات شبکه از ارسال داده های پاسخ سرور به درخواست مددجو پشتیبانی می کنند که شامل محتوای وب پیج و همچنین پروتکل کنترل اطلاعات است.

ادامه مطلب: کدهای وضعیت خطای HTTP

URL چیست؟

URL چیست؟

URL (موضع یاب منحصر منبع) چیست؟

تعریف و نمونه هایی از URL

کلمه اختصاری URL که مخفف Uniform Resource Locator است، راهی است برای شناسایی مکان یا موضع یک فایل بر روی اینترنت. URL همان آدرسی است که ما نه تنها برای باز کردن وبسایت ها برای مرور، بلکه برای دانلود تصاویر، ویدیو، برنامه های نرم افزاری و انواع مختلف دیگر فایل های استفاده می کنیم که بر روی یک سرور میزبانی می شوند.

ادامه مطلب: URL چیست؟

قابل توجه وبمسترها

وبمستر گرامی

وبسایت پلکسا به فروش می رسد. لطفا قیمت پیشنهادی و مشخصات تماس خود را از طریق فرم تماس با ما اعلان بفرمایید. در حال حاضر بازدید روزانه سایت حدود 15000 بازدید در روز و رتبه الکسا 2000 است.

سئوالات، نظرات، پیشنهادات و مطالب خود را با ما و کاربران پلکسا در میان بگذارید - انجمن پلکسا