نمونه قواعد و مقررات انجمن

نمونه قواعد و مقررات انجمن

  1. اسپم ممنوع: تمامی پیام ها، تبلیغات و لینک های ایجاد شده به صورت خودکار یا لینک به وبسایت های رقیب ممنوع بوده و بلافاصله حذف خواهند شد.
  2. دسته بندی پست ها: پیام خود را با توجه به موضوع پیام در دسته مربوطه پست کنید. اگر پیام به دسته اشتباه پست شود، توسط مدیر برداشته شده و در دسته مناسب گذاشته می شود.
  3. احترام به دیگر کاربران: حرمت دیگران را رعایت کنید. کاربرانی که از کامنت های زننده استفاده کرده و به سوء استفاده از دیگران اقدام کنند، از انجمن حذف شده و بلوکه می شوند (پس از دوبار اخطار از طرف مدیر)
  4. تهدید و ارعاب: هر گونه تهدید و ارعاب دیگران ممنوع است. اینگونه رفتارها موجب حذف فوری مطالب و بلوکه شدن حساب کاربری شحص خواهد شد.
  5. محتوای بالغین: بکار گیری هر گونه محتوای مناسب برای بالغین و فحش و ناسزا ممنوع است. پست های حاوی اینگونه مطالب بلافاصله حذف خواهند شد.
  6. پهنای باند: تمامی تصاویر بایستی 500 در 500 پیکسل یا کوچکتر باشند. پست های حاوی تصاویر بزرگ و مطالب سنگین حذف خواهند شد.
  7. محتوای غیر قانونی: هرگونه محتوای غیر قانونی و مشمول مقررات حقوق ناشرین و پدید آورندگان ممنوع بوده و حذف می شود.

قابل توجه وبمسترها

وبمستر گرامی

وبسایت پلکسا به فروش می رسد. لطفا قیمت پیشنهادی و مشخصات تماس خود را از طریق فرم تماس با ما اعلان بفرمایید. در حال حاضر بازدید روزانه سایت حدود 15000 بازدید در روز و رتبه الکسا 2000 است.

سئوالات، نظرات، پیشنهادات و مطالب خود را با ما و کاربران پلکسا در میان بگذارید - انجمن پلکسا