ترافیک

کارت جستجوی گوگل ادوردز

گوگل ادوردز و عبارات و اصطلاحات مورد استفاده برای یافتن وب سایت شما

آیا می دانید گوگل ادوردز (Google AdWords) چیست؟ مزایای استفاده از گوگل ادوردز چیست؟ چرا در بازار وب و مارکتینگ و سئو گوگل ادوردز نقش مهمی دارد. یکی از مزایای گوگل ادوردز که به تازگی فعال شده است، نمایش کلمات، اصطلاحات و عبارات کلیدی است که زیاد سرچ شده و ترافیک را به وبسایت شما هدایت کرده است. به عبارت دیگر کلمات کلیدی را نمایش می دهد که بین جستجو کنندگان وسایت شما معروف و رایج هستند

آیا می دانید گوگل ادوردز (Google AdWords) چیست؟ مزایای استفاده از گوگل ادوردز چیست؟ چرا در بازار وب و مارکتینگ و سئو گوگل ادوردز نقش مهمی دارد. یکی از مزایای گوگل ادوردز که به تازگی فعال شده است، نمایش کلمات، اصطلاحات و عبارات کلیدی است که زیاد سرچ شده و ترافیک را به وبسایت شما هدایت کرده است. به عبارت دیگر کلمات کلیدی را نمایش می دهد که بین جستجو کنندگان وسایت شما معروف و رایج هستند.

ادامه مطلب: کارت جستجوی گوگل ادوردز

33 تکنیک برای افزایش بازدید سایت

33 تکنیک برای افزایش بازدید سایت

33 ایده عملی برای جذب ترافیک وب به وبسایت خود

یکی از چالش های اصلی مالکان تجارت های آنلاین کاهش ترافیک سایت و یا عدم مراجعه کاربران بالقوه به سایت است. بسیاری گزارش می کنند که در طی یک یا دو سال گذشته کلی از ترافیک خود را از دست داده اند و بطور مداوم به دنبال راه های جدیدی برای جلب ترافیک مرتبط به سایت خود هستند.

در این مقاله سعی می شود برای بازاریاب ها، وبمسترها و مالکان سایت ها گروهی از اقدامات سرراست، عملی و مهم برای جلب ترافیک بیشتر ارائه شود. در حالی که بعضی از این راهبردها تاثیر فوری و سریع ندارد، ممکن است تعجب کنید که بعضی چه نتیجه سریعی بدنبال دارند.

ادامه مطلب: 33 تکنیک برای افزایش بازدید سایت

12 تکنیک افزایش ترافیک سایت از گوگل

12 تکنیک افزایش ترافیک سایت از گوگل بدون لینک سازی

12 تکنیک افزایش ترافیک سایت از گوگل بدون لینک سازی

بازدید سایت، بازدید کننده سایت، ترافیک سایت، افزایش ترافیک سایت، رتبه سایت، حاکمیت دامین سایت، تکنیک های افزایش بازدید کننده سایت، راه های جذب بازدید کننده، اینها همگی موضوعاتی هستند که به ذهن هر وبمستر یا مالک وبسایت خطور می کند. اگر به دنبال افزایش ترافیک سایت خود هستید، مایلید بازدید کننده بیشتری به وبسایت خود جلب کنید؛ مسیر را درست آمده اید.

لینک سازی مشکل است و تنها راه کسب ترافیک و بازدید کننده بیشتر از صفحه نتایج موتور جستجوگر مثل گوگل نیست. وقتی تازه SEO را شروع می کنیم، ساختن لینک خیلی راحت نیست. نوشتن ایمیل های مناسب سخت است و تجربه کمی در نوشتن محتوای کیفی داریم. بنابراین بهتر است روی مواردی متمرکز شویم که با سهولت بیشتری به نتیجه می رسیم.

ادامه مطلب: 12 تکنیک افزایش ترافیک سایت از گوگل

چهار تکنیک افزایش ترافیک وبسایت

چهار تکنیک افزایش ترافیک وبسایت

 چهار تکنیک افزایش ترافیک وبسایت

راه های خلاقه زیادی برای افزایش ترافیک وبسایت وجود دارد. تا زمانی که محتوای خوب و اورجینال عرضه کنید، بایستی افزایش طبیعی ترافیک سایت خود را شاهد باشید. اگر می خواهید در این مسیر به وبسایت خود کمک کنید و ترافیک بیشتری جلب کنید، راه های زیادی وجود دارد که می توان ترافیک وارده به هر وبسایتی را تقویت کرد. در ادامه 34 تکنیک برای تقویت ترافیک سایت ارائه شده است که در چهار خوشه گروه بندی شده اند. این خوشه ها یا روش های تقویت ترافیک وبسایت عبارتند از:

ادامه مطلب: چهار تکنیک افزایش ترافیک وبسایت

افزایش ترافیک سایت – نوشتن مقالات غنی

افزایش ترافیک سایت – نوشتن مقالات غنی

 افزایش ترافیک سایت – نوشتن مقالات غنی

عنوان و شرح مطلب اولین چیزی است که خواننده می بیند و اگر مقاله به اشتراک گذاشته شده باشد، تنها چیزی است که می بیند. بنابراین بایستی عنوان و شرح چشمگیر، جذاب و اخباری برای مطلب خود تهیه کنید. عنوان بایستی به چشم خواننده امده و بلافاصله توجه وی را جلب کند. یک عنوان خوب به طور چشمگیری بازدید کننده مطلب را افزایش می دهد، بخصوص زمانی که در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده باشد

ادامه مطلب: افزایش ترافیک سایت – نوشتن مقالات غنی

افزایش ترافیک سایت – تبلیغات و معرفی سایت

افزایش ترافیک سایت – تبلیغات و معرفی سایت

افزایش ترافیک سایت – تبلیغات و معرفی سایت

ترافیک چیست؟ ترافیک سایت چیست؟ ترافیک وبسایت چیست؟ چطور ترافیک سایت را افزایش دهیم؟ آیا می توان بازدید سایت را افزایش داد؟ انواع ترافیک چیست؟ اینها سئوالات زیادی است که به ذهن هر وبمستری خطور می کند. این مجموعه به ترافیک سایت، رنکینگ سایت، رتبه سایت و مسائل مرتبط با جذب ترافیک بیشتر به سایت سروکار دارد. در اینجا راه های تبلیغات و معرفی وبسایت و نقش آن در افزایش ترافیک وبسایت بحث می شود.

ادامه مطلب: افزایش ترافیک سایت – تبلیغات و معرفی سایت

افزایش ترافیک سایت – رسانه های اجتماعی

افزایش ترافیک سایت – رسانه های اجتماعی

افزایش ترافیک سایت – رسانه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی بسیار مهم هستند و بایستی از حضور مداوم خود در این شبکه ها اطمینان حاصل کرد زیرا سهم و تاثیر بزرگی بر بازدید سایت دارند. محتوای جذاب پست کنید و خیلی زود پیگیری کنندگان باوفایی پیدا خواهید کرد. از دیگران پیروی کرده و مطالب را به اشتراک بگذارید. بایستی از رسانه های اجتماعی برای نمایش حضور خود و خدمات خود استفاده کنید

ادامه مطلب: افزایش ترافیک سایت – رسانه های اجتماعی

افزایش ترافیک سایت – ظاهر و قالب مدرن

افزایش ترافیک سایت – ظاهر و قالب مدرن

افزایش ترافیک سایت – ظاهر و قالب سایت

ترافیک چیست؟ ترافیک سایت چیست؟ ترافیک وبسایت چیست؟ چطور ترافیک سایت را افزایش دهیم؟ آیا می توان بازدید سایت را افزایش داد؟ انواع ترافیک چیست؟ اینها سئوالات زیادی است که به ذهن هر وبمستری خطور می کند. این مجموعه به ترافیک سایت، رنکینگ سایت، رتبه سایت و مسائل مرتبط با جذب ترافیک بیشتر به سایت سروکار دارد. در اینجا راه های افزایش ترافیک وبسایت بحث می شود بخش سوم به نقش ظاهر و قالب سایت در جذب ترافیک پرداخته است:

ادامه مطلب: افزایش ترافیک سایت – ظاهر و قالب مدرن

قابل توجه وبمسترها

وبمستر گرامی

وبسایت پلکسا به فروش می رسد. لطفا قیمت پیشنهادی و مشخصات تماس خود را از طریق فرم تماس با ما اعلان بفرمایید. در حال حاضر بازدید روزانه سایت حدود 15000 بازدید در روز و رتبه الکسا 2000 است.

سئوالات، نظرات، پیشنهادات و مطالب خود را با ما و کاربران پلکسا در میان بگذارید - انجمن پلکسا