افزایش ترافیک سایت – رسانه های اجتماعی

افزایش ترافیک سایت – رسانه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی بسیار مهم هستند و بایستی از حضور مداوم خود در این شبکه ها اطمینان حاصل کرد زیرا سهم و تاثیر بزرگی بر بازدید سایت دارند. محتوای جذاب پست کنید و خیلی زود پیگیری کنندگان باوفایی پیدا خواهید کرد. از دیگران پیروی کرده و مطالب را به اشتراک بگذارید. بایستی از رسانه های اجتماعی برای نمایش حضور خود و خدمات خود استفاده کنید

رسانه های اجتماعی

1- از رسانه اجتماعی برای گسترش دسترسی خود استفاده کنید

شبکه های اجتماعی بسیار مهم هستند و بایستی از حضور مداوم خود در این شبکه ها اطمینان حاصل کرد زیرا سهم و تاثیر بزرگی بر بازدید سایت دارند. محتوای جذاب پست کنید و خیلی زود پیگیری کنندگان باوفایی پیدا خواهید کرد. از دیگران پیروی کرده و مطالب را به اشتراک بگذارید. بایستی از رسانه های اجتماعی برای نمایش حضور خود و خدمات خود استفاده کنید.

2- صفحه فیس بوک ایجاد کنید

فیس بوک به شما مکان ایجاد صفحه ای برای سایت یا شرکت خود می دهد. اینکار امکان تبادل سریع مقالات جدید با مخاطبان فیس بوک را می دهد و همچنین مطالب مرتبط را می توانید بخوانید. صفحه فیس بوک راهی خوب برای تبلیغ سایت و محصول خود برای شمار زیادی از مخاطبان اینترنت است.

3- مقالات جدید را در تویتر پست کنید

برای سایت یا خودتان یک حساب کاربری تویتر بسازید و عنوان و لینک مطالب جدید خود را در حساب تویتر منتشر کنید. بسیاری از بسته های نرم افزاری بلاگ نویسی به شما امکان انتشار خودکار مطلب به تویتر را می دهد. اطمینان حاصل کنید که به خوراک تویتر خود در سایت لینک زده باشید.

4- از تامبلر استفاده کنید

تامبلر (Tumblr) یک سرویس وبلاگ خوب است که می توانید بسادگی لینک محتوای خود را در وب منتشر کنید. از تامبلر برای پست کردن لینک مقالات خود و محتواهای مرتبط استفاده کنید.

5- صفحه گوگل پلاس ایجاد کنید

گوگل پلاس سرویس شبکه اجتماعی گوگل است و همانند سایر سرویس های رسانه اجتماعی، به سادگی می توانید لینک مطالب خود را پست کنید. گوگل پلاس دارای مخاطبان بالقوه فراوانی است از آنجایی که کاربران گوگل به آن دسترسی دارند، هرچند شمار کمتری از گوگل پلاس در مقایسه با خدمات گوگل استفاده می کنند.

6- مقالات خود را در پینترست درج کنید

پینترست (Pinterest) یک سرویس اشتراک رسانه تصویری است. رشد خوبی داشته و دامنه وسیعی از طبقات مطالب را پوشش می دهد. اطمینان حاصل کنید که پست ها و مقالات شما دارای تصاویر کیفی است و این تصاویر را در پینترست درج کنید.

7- از اینستاگرام استفاده کنید

یک حساب کاربری اینستاگرام برای شرکت یا سایت خود ایجاد کرده و تصاویر مرتبط با مطالب خود را در آن منتشر کنید. برای تبلیغ وبلاگ خود بر روی عکس از هش تگ استفاده کنید و لینک سایت خود را در پروفایل اینستاگرام درج کنید.

سایر تکنیک های افزایش ترافیک و رتبه سایت:

  1. نوشتن مقالات غنی و کیفی
  2. تبلیغ رایگان و پرداختی وبسایت
  3. بهینه سازی ظاهر و قالب وبسایت

قابل توجه وبمسترها

وبمستر گرامی

وبسایت پلکسا به فروش می رسد. لطفا قیمت پیشنهادی و مشخصات تماس خود را از طریق فرم تماس با ما اعلان بفرمایید. در حال حاضر بازدید روزانه سایت حدود 15000 بازدید در روز و رتبه الکسا 2000 است.

سئوالات، نظرات، پیشنهادات و مطالب خود را با ما و کاربران پلکسا در میان بگذارید - انجمن پلکسا