گوگل ادوردز و عبارات و اصطلاحات مورد استفاده برای یافتن وب سایت شما

آیا می دانید گوگل ادوردز (Google AdWords) چیست؟ مزایای استفاده از گوگل ادوردز چیست؟ چرا در بازار وب و مارکتینگ و سئو گوگل ادوردز نقش مهمی دارد. یکی از مزایای گوگل ادوردز که به تازگی فعال شده است، نمایش کلمات، اصطلاحات و عبارات کلیدی است که زیاد سرچ شده و ترافیک را به وبسایت شما هدایت کرده است. به عبارت دیگر کلمات کلیدی را نمایش می دهد که بین جستجو کنندگان وسایت شما معروف و رایج هستند

آیا می دانید گوگل ادوردز (Google AdWords) چیست؟ مزایای استفاده از گوگل ادوردز چیست؟ چرا در بازار وب و مارکتینگ و سئو گوگل ادوردز نقش مهمی دارد. یکی از مزایای گوگل ادوردز که به تازگی فعال شده است، نمایش کلمات، اصطلاحات و عبارات کلیدی است که زیاد سرچ شده و ترافیک را به وبسایت شما هدایت کرده است. به عبارت دیگر کلمات کلیدی را نمایش می دهد که بین جستجو کنندگان وسایت شما معروف و رایج هستند.

با آگاهی از واژه ها و عبارات کلیدی که کاربران را به وبسایت هدایت می کند، می توان تصمیمات صحیح گرفته، این عبارات و واژه ها را تقویت کرده و به مارکتینگ تجارت یا محصولات خود تبدیل کرد. گوگل ادوردز (Google AdWords) یک سری کارت جستجوی جدید معرفی کرده است که کلمات و عبارات معروفی که برای پیدا کردن وبسایت، محصولات یا تجارت شما استفاده می شوند، را نمایش می دهد.

همانطور که در اعلانیه گوگل ادوردز ذکر شده است، حفظ مسیر بازاریابی محتوادر راستای کارت جستجو به شما در پالایش کلمات کلیدی برای دستیابی به عملکرد بهتر کمک می کند.

دانستن اینکه کدام کلمات کلیدی شما توسط جستجو کنندگان بیشتر استفاده شده است، زمانی که سعی کرده اند به وبسایت شما دست یابند، اطلاعات ارزشمندی برای تقویت کلمات کلیدی موجود، نوشتن کلمات کلیدی ارزشمند جدید و ایجاد لیستی از کلمات کلیدی منفی که مربوط و ترافیک آور نیستند، فراهم می سازد.

می توان کارت جستجوی ادوردز را در صفحه بازنگری (Overview page) پنل آن پیدا کرد و چیزی شبیه به تصویر زیر است:

با آگاهی از واژه ها و عبارات کلیدی که کاربران را به وبسایت هدایت می کند، می توان تصمیمات صحیح گرفته، این عبارات و واژه ها را تقویت کرده و به مارکتینگ تجارت یا محصولات خود تبدیل کرد. گوگل ادوردز (Google AdWords) یک سری کارت جستجوی جدید معرفی کرده است که کلمات و عبارات معروفی که برای پیدا کردن وبسایت، محصولات یا تجارت شما استفاده می شوند، را نمایش می دهد

گوگل تذکر داده است که این کارت های جستجو فقط در پنل های جدید AdWords در دسترس است و هنوز در تمامی کشورها ارائه نشده است. اگر در وبسایت خود از کلمات کلیدی انگلیسی استفاده می کنید، می توانید در کشورهای دیگر نیز استفاده کنید.

ممکن است بعضی از کاربران در حال حاضر به کارت های جستجو دسترسی داشته باشند، اما این اولین بار است که گوگل رسما انتشار کارت های جستجو را اعلان کرده است.

قابل توجه وبمسترها

وبمستر گرامی

وبسایت پلکسا به فروش می رسد. لطفا قیمت پیشنهادی و مشخصات تماس خود را از طریق فرم تماس با ما اعلان بفرمایید. در حال حاضر بازدید روزانه سایت حدود 15000 بازدید در روز و رتبه الکسا 2000 است.

سئوالات، نظرات، پیشنهادات و مطالب خود را با ما و کاربران پلکسا در میان بگذارید - انجمن پلکسا