طریقه غیرفعال کردن آیکون بی مصرف People در نوار ابزار ویندوز 10

تصویر متحرکی از طریقه غیرفعال کردن آیکون بی مصرف People در نوار ابزار ویندوز 10 که توسط گروه ترجمه کتاب کامپیوتر تهیه شده است. در این تصویر متحرک طریقه غیرفعال کردن و مخفی شدن آیکون نمایش داده شده است

قبول دارم که خیلی از کاربران ویندوز 10 از این آیکون استفاده نمی کنند. بنابراین وقتی نسخه جدیدی از ویندوز 10 را نصب می کنیم، اولین سئوال ما این است: این آیکون People برای چیست و چگونه آیکون افراد (People) را حذف کنم؟ در این مقاله به بحث در مورد آیکون People و طریقه حذف آیکون People از نوار ابزار ویندوز 10 می پردازیم.

آیکون People در نوار ابزار ویندوز 10 برای چیست؟

آیکون People به شما اجازه می دهید که لیست تماس های خود را در اینجا قرار دهید و از نوار ابزار به صورت یک میانبر سریعا به تماس های خود دسترسی داشته و با آنها از طریق اسکایپ چت کرده یا ایمیل بفرستید. در حال حاضر با اپلیکیشن هایی که در واقع مایل به استفاده از آنها هستیم مثل فیس بوک یا تویتر یا تلگرام و یا واتساپ تلفیق نشده است. خوشبختانه می توانیم از کامپیوتر پیامک بفرستیم، اما با توجه به عملکرد سابق میکروسافت، مطمئنا این نوع متفاوتی از اپلیکیشن چت و ارتباط است.

در این عکس آیکون People نمایش داده شده است که در سمت راست پایین نوار ابزار ویندوز 10 قرار دارد. کاری از گروه تهیه محتوا برای وبسایت شما

بیشتر کاربران قدیمی ویندوز که به این امکان و شلوغی نوار ابزار عادت ندارند، مطمئنا بلافاصله آیکون People نوار ابزار را غیر فعال خواهند کرد. اما اگر برای آن مصرفی دارید، با ویندوز 10 چت می کنید، زیاد ایمیل می فرستید، بهتر است از آن استفاده کنید.

چگونه آیکون People را از نوار ابزار ویندوز 10 غیرفعال، حذف، مخفی یا تخریب کنیم؟

خصیصه های بی مصرف هر برنامه ای ما را اذیت می کند. خوشبختانه حذف آنها خیلی راحت است. ویندوز 10 با امکانات فرعی جدید زیادی ارائه شده است. این امکانات قابل فعال و غیرفعال کردن هستند. می توانید هر امکانات ویندوز 10 که نیاز ندارید را غیرفعال یا فعال کنید. برای غیرفعال کردن ایکون People از روی نوار ابزار ویندوز 10 کافی است در جایی از دسکتاپ ویندوز 10 کلیک راست کرده و خیلی راحت تیک گزینه Show People on the taskbar را بردارید.

تصویر نشان دهنده منوی کلیک راست بر نوار ابزار ویندوز 10 برای غیر فعال کردن آیکون مردم یا آیکون افراد است. کاری از گروه ترجمه وبسایت پلکسا

بله راحت است. در حقیقت آنقدر راحت است که ممکن است سئوال کنید چرا یک پست در مورد طریقه غیرفعال کردن آیکون People ویندوز 10 نوشتم. زیرا این خصیصه بی مصرف بوده (حداقل برای من) و می خواهم آن را از دید رس دور کنم.

توجه: در جریان باشید که اگر اهل چت با کامپیوتر هستید، اگر زیاد ایمیل می فرستید و تبادلات ایمیلی زیادی دارید، این آیکون و اپلیکیشن پشت آن بسیار مفید می تواند باشد.

اگر در اجرای این راهنما به مشکل برخورد کردید و سایر سئوالات و پیشنهادات خود را در بخش سئوالات عمومی انجمن پلکسا مطرح نمایید. گروه توسعه وب پلکسا به سئوالات شما پاسخ خواهند داد.

قابل توجه وبمسترها

وبمستر گرامی

وبسایت پلکسا به فروش می رسد. لطفا قیمت پیشنهادی و مشخصات تماس خود را از طریق فرم تماس با ما اعلان بفرمایید. در حال حاضر بازدید روزانه سایت حدود 15000 بازدید در روز و رتبه الکسا 2000 است.

سئوالات، نظرات، پیشنهادات و مطالب خود را با ما و کاربران پلکسا در میان بگذارید - انجمن پلکسا